Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » čtv 28. bře 2013 0:28:55

Akce navazuje na úspěšnou sérii srazů s orientačním závodem pořádaným na Berounsku (Bouchalka,Mikulášská atd.). Jde o pohodové setkání čtyřkolkářů s poježděním formou zábavného orientačního závodu tentokrát obohaceným i o doplňkový program a sranda soutěže. Večerní pozesení u pěnivého moku.
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » stř 10. dub 2013 10:14:26

Luboši hoď sem prosím všechny detaily k akci... oběd máme jasný to bude dle dohody Malkov...
Trasu asi budeme značit o víkendu předtím s tím že připadají v úvahu několi modelů orientace ( stál bych o to aby to bylo náročnější než předchozí ročníky kdy vždycky všichni našli všechno ).

Model 1 = klasika ... mapa s trasou a kontrolními body s GPS souřadnicemi
Výhody: účastníci se víceméně drží na vytyčené trase nedhochází tak ke střetům s veřejností atp.
Nevýhody: menší obtížnost

Model 2 = postupné hledání bodů.. na startu obdrží závodník souřadnice a trasu k prvnímu bodu kde získává souřadnice k bodu dalšímu.
Výhody: Větší obtížnost, mapa v sobě obsahuje jen kontrolní body, trasu k nim si účastník hledá sám. GPS souřadnice pro navigaci získává účastník postupně.
Nevýhody: Bloudící účastníci mohou zcela opouštět cesty a může vzniknout nějaký problém .

Model3 = Mapa s trasou a body bez GPS souřadnic.
Výhody: trasa je daná jen mapou ( trasou v mapě ) tudíž nebude docházet k přílišnému najíždění jiných tras. Obtížnost je pro všechny stejná ( GPS je víceméně jen pomůcka nahrazující papír ale nevede na souřadnici )


Osobně preferuji variantu 3 co vy na to ?
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » stř 10. dub 2013 18:35:21

Mrtvolka píše:Luboši hoď sem prosím všechny detaily k akci... oběd máme jasný to bude dle dohody Malkov...
Trasu asi budeme značit o víkendu předtím s tím že připadají v úvahu několi modelů orientace ( stál bych o to aby to bylo náročnější než předchozí ročníky kdy vždycky všichni našli všechno ).

Model 1 = klasika ... mapa s trasou a kontrolními body s GPS souřadnicemi
Výhody: účastníci se víceméně drží na vytyčené trase nedhochází tak ke střetům s veřejností atp.
Nevýhody: menší obtížnost

Model 2 = postupné hledání bodů.. na startu obdrží závodník souřadnice a trasu k prvnímu bodu kde získává souřadnice k bodu dalšímu.
Výhody: Větší obtížnost, mapa v sobě obsahuje jen kontrolní body, trasu k nim si účastník hledá sám. GPS souřadnice pro navigaci získává účastník postupně.
Nevýhody: Bloudící účastníci mohou zcela opouštět cesty a může vzniknout nějaký problém .

Model3 = Mapa s trasou a body bez GPS souřadnic.
Výhody: trasa je daná jen mapou ( trasou v mapě ) tudíž nebude docházet k přílišnému najíždění jiných tras. Obtížnost je pro všechny stejná ( GPS je víceméně jen pomůcka nahrazující papír ale nevede na souřadnici )


Osobně preferuji variantu 3 co vy na to ?


Tak už mi jde i odpovědět, klidně jsem pro třetí variantu, chtěl bych si o víkendu trasu projet jen tak pro sebe a pak po Rumunech to projet s navigací, aby se to přeneslo do mapy, nebo jak se to dělá :lol: , v horšim případě druhá varianta, ještě uvažuju o disciplínách, mám tři, ale kdyžtak někdo napovězte :?: :ugeek:
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » stř 10. dub 2013 20:20:42

No já druhou variantu zmínil víceméně do počtu :D Negativa jsou přílišná vzhledem k tomu že tradice orienťáků je tady u nás bez konflitu s veřejností PACH atp... tak bych to tak i chtěl udržet ... takže myslím spíš tu trojku nebo klasiku... ale aby to bylo zajímavější myslím že bych dal jen mapu a finíto...

co se disciplín týká taky mám nějaký nápady s protnutím do večerní zábavy... něco se osvědčilo i z minule ... taky už bude teplo takže půjde udělat více kontrolních stanovišť atd... to asi pořešíme osobně abychom neprozradili pointu :D v rumunech bude dost času to dopilovat po večerech..

hned po návratu z rumun musíme dát do kupy info na leták ... víceméně je to jasný ... kde je sraz... od kdy se najíždí ... jaký bude program atd... to asi taky poladíme osobně... i logo akce , samolepky pro účastníky, ceny atd...

Další akce které budou čistě naše tuzemské jsou:
Středočeský maraton II
Noční orientační z kempu do kempu

k tomu ti nápady/náměty řeknu než to vyndáme veřejně ...
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » čtv 11. dub 2013 16:43:18

OK, dneska mladýmu sundali sádru a vytáhli drát :? když sme jeli domů od Tytáče, pač sem tam měl kolku, tak sme to vzali jednim vrzem, tak sme disciplíny vymysleli, ale to necháme do Rumun, tuhle neděli jedem s Mladym skouknout trasu, aby sme po Rumunech mohli třeba s Keeprem nebo nejlíp všichni nebo jak to vyjde, prostě s navigací projet trasu načisto a určit si, kde budou stanoviště. Mladej si pučí kolku od Duffiho- Blejda- Duffy je měkej :lol: nechce mu pučit kamna! :lol: :lol: :lol: :lol: no ale co se dá dělat! :lol: :lol: To se domluvíme v Rumunech
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod xdodox82 » stř 17. dub 2013 21:12:24

Kolik lidi je prihlaseno?
xdodox82
Škodná
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 28. bře 2013 19:35:14
Bydliště: Brdy za kopcom :-)

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » čtv 18. dub 2013 13:54:46

xdodox82 píše:Kolik lidi je prihlaseno?


ubytování má zamluveno zati cca 25 lidí, kdo přijede bez ubytka, zatim nevim, to se nikdy nedopočteš
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » sob 04. kvě 2013 21:50:58

zejtra si jedu project trasu, skusim najít něco novýho, měli by jste příští víkend čas project to s navigací, aby se to přeneslo do mapy?Budeme Vojto věšet i cedulky s tajenkou?- mohli by jsme, máš ty starý, aby se přepsali nebo tak něco?
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod keeper » sob 04. kvě 2013 22:11:33

Piskni a sokolik prileti :-D :-D
keeper
Veterán
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 02. dub 2013 11:16:17
Bydliště: Křivoklátské lesy

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » sob 04. kvě 2013 23:27:10

keeper píše:Piskni a sokolik prileti :-D :-D


OK, pískat budu jako vsteklej! :lol: zejtra dám vědět, jak bude trať dlouhá :shock:
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » ned 05. kvě 2013 21:32:19

tak pískám- hledám dobrovolníka s navigací na příští víkend, aby sme mohli trasu zmapovat.Jak bude trasa dlouhá vám nepovim, páč sem dneska z objektivních důvodů nedojel! :evil:
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod keeper » ned 05. kvě 2013 22:34:33

Bimbajs píše:tak pískám- hledám dobrovolníka s navigací na příští víkend, aby sme mohli trasu zmapovat.Jak bude trasa dlouhá vám nepovim, páč sem dneska z objektivních důvodů nedojel! :evil:

Hele, posralis, napis kdy at se prizpusobim... jsem tu zavalenej, po dovoleny vsichni votravujou achtej to hned :evil: :evil: ;)
keeper
Veterán
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 02. dub 2013 11:16:17
Bydliště: Křivoklátské lesy

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » pon 06. kvě 2013 19:42:51

teď už sem Blade... :ugeek: viděl bych to o víkendu, je mi jedno kterej den
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » úte 07. kvě 2013 22:16:06

Pojedu taky... dáme rovnou do kupy i ten doplňkovej program... způsob značení a vyhodnocení pořadí atd...
Dejte vědět kterej den a čas...


Apropo ty jsi nedojel ??? copa ? :lol: :lol:
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » úte 07. kvě 2013 23:10:43

Mrtvolka píše:Pojedu taky... dáme rovnou do kupy i ten doplňkovej program... způsob značení a vyhodnocení pořadí atd...
Dejte vědět kterej den a čas...


Apropo ty jsi nedojel ??? copa ? :lol: :lol:


to je na dlouhý zimní večery :evil: :lol:
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » stř 08. kvě 2013 21:45:12

tak bych to viděl na neděli, co vy na to? V kolik? Dneska se přihlásili strakoničácí, vypadá to na hojnou účast. Vojto, máš ty cedulky? Že by sme je použili i teď. myslim ty s tou tajenkou.
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod keeper » stř 08. kvě 2013 22:31:02

Dobra, v nedeli kdy a kde?
keeper
Veterán
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 02. dub 2013 11:16:17
Bydliště: Křivoklátské lesy

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » čtv 09. kvě 2013 6:39:27

keeper píše:Dobra, v nedeli kdy a kde?


viděl bych to sejít se u mě, přejeli by jsme do Všeradic a odtamtud by jsme jeli dál. V kolik? mě je to vcelku jedno, mám vyhrazenou celou neděli a nevim, kdo všechno pojede, takže je to spíš na vás 8-) nevim, jak spěcháte, mohli by jsme místo oběda opéct buřty- ty bych zařídil. :geek:
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » čtv 09. kvě 2013 14:44:27

Cedulky pro mně není problém nařezat a připravit ... i papíráky hřebíky mám pořád... Vymyslím tedy nějakou tajenku a z té vznikne počet bodů.... trasu bych pak udělal dle návrhu tedy dostanou jen mapu s vyznačenou trasou a bodama ... žádné GPS souřadnice... pojedou týmy ... na startu se zapíše čas odjezdu a oni SMSkou pošlou tajenku na určené číslo ( nějaké které bude pořád na signálu )... výsledek určí rozdíl časů s tím že za doplňkové soutěže budeme ubírat minuty ....


co se neděle týká já bych to viděl na spicha třeba něděle ve 12:00 u bimbajse.... cedulky s tajenkou bych vzal ssebou .... světlo je dlouho a tak nebude kam spěchat...

jinak mám problém s tou manžetou :( včera jsem to konečně umyl ale potřebuju opravu abych to mohl odkroužit )..... jinak totiž nemám na čem :D
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » čtv 09. kvě 2013 22:19:24

zejtra to přivez a uděláme to, ale nejdřív zavolej, nevim, do kolika budu v práci.Keeper navrhoval sraz u mě v 11.00.otestujeme oběd ve Všeradicích
Bimbajs
 

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Mrtvolka » pát 10. kvě 2013 10:41:14

No oběd plánujeme na malkově né ? ...

Keeper to určitě vezme přeze mně ? ( že jo ? ) takže dorazíme spolu... já v sobotu připravím ty kartičky atd...

jinak dneska je pátek a tudíž jsem jako pracující do 6ti v práci :D...

ale vyřešil jsem to jinak a to šalamounsky... přijedu na něčem jiném a akci zároveň pojmu jako krátký test ...
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod keeper » pát 10. kvě 2013 11:01:52

Jasne ze obed pristi vikend je na malkove ;) sice beze me, ale nak to preziju... :evil: :evil:
Zrejme pojedem se stribrnakem, v pul na jedenact by jsme mohli bejt na Zdechline.
Dneska je patek, mala sobota, prdim na vsechno, udelal jsem si volno :twisted: :twisted:
No pochlub se s cim ?
keeper
Veterán
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 02. dub 2013 11:16:17
Bydliště: Křivoklátské lesy

Re: Orientační závod Všeradice - 17-19.5.2013

Příspěvekod Bimbajs » pát 10. kvě 2013 19:38:26

jak to bude vypadat na Malkov ě víme- jak to bude ve Všeradicích vim já, páč sem tam byl x krát na obědě i večeři, ale jak je to s váma nevim :?: může te to taky vyskoušet, stejně tam musim ze seznamem.
Bimbajs
 


Zpět na Archiv starších tuzemských akcí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník