Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » ned 08. pro 2013 16:35:15

Tak jsme dali v našem týmu hlavy dohromady a vymysleli jsme, že by nebylo od věci udělat jako jednu z našich tuzemských akcí Májový orienťáček s termínem od druhého do čtvrtého května. Vzhledem k tomu, že máme v plánu udělat pouze dvě takovéto akce do roka(druhá by byla samozřejmě Mikulášská vyjížďka IV.), chtěli bychom ji udělat o malinko náročnější než Mikulášskou vyjížďku´, tzn. cca 70-80km, s tím, že by byly zařazeny i nějaké "doplňující" úkoly 8-), nejenom hledání tajenky. :mrgreen: Ubytování v kempu- kde, to ještě vymyslíme! :D.
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » pon 09. pro 2013 12:57:58

Za mně toliko :

1) V roce budou určitě jen dvě masovější akce (oficiální atv-expedice.cz) orientační. Nikomu z vás samozdřejmě nic nebrání udělat si v průběhu roku jakokoliv akci doplňkovou které poskytnu maximální podporu z dostupných zdrojů.

Třetí fix akce, která určitě bude bude středočeský maraton který jsme letos vypustili ( což mně dost štve ale situace byla prostě taková). Bude to zpátky v původním režimu tedy víceméně interní akce otevřená pro kohokoliv kdo se bude chtít přidat.. Včera jsme se s Pájou dohodli že v létě budeme víkendovek dělat víc a to nejen střední čechy .. Díky Pájovým směnám to bude vycházet na dvě akce do měsíce .. chceme se vrátit na Orlík ale zkusit i český ráj, moravu atd.. na webu k tomu bude vycházet pravidelný zpravodaj ( kde se dá jezdit, co zajímavého jsme viděli atd..).

2) Než se to vyndá na QM a FB měli bychom vymyslet nějaký název který by nám už zůstal já bych to asi viděl na: Berounský orienťák II ( bouchalku nepočítám byť jsme jí organizovali byla stejně jako letní opakování poznamenána změnou v organizaci).

3) Jarní akce může být komplikovanější protože to umožní počasí... na druhou stranu nejsem zastánce velkých braboraček protože budí pozornost lidí ... jsou ale osvědčená místa kde určitě něco připravíme ( například na vlastních pozemcích :D ).

4) Určitě Kemp a určitě někde v okolí ... přiznám se že ten v Berouně vůbec nebyl špatnej když jsem posledně kempy hledal zkoušel jsem ledacos ale leckde vadily čtyřkolky jinde zase bylo draho atd... takže primárně bych prozvonil ten Beroun... nabízí se jak chatky tak stany... ceny v pohodě a jídlo se dá objednat z pizzerky ( když bude někdo zmlsanej ). Navíc se dá večír vyrazit i do víru města někam na pivsona po vlastních..

Za mně termín dobrý ... co vy ostatní ? Pája. Zdeněk ? Matěj ? Jirka ? Pokud nikdo nic tak to Luboš ve středu vyndá na QM a já na FB .
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod keeper » pon 09. pro 2013 21:12:40

u me termin napi.u, celej vikend jsem v kolbence... delam kratkej a dlouhej tejden, tzn. sudej tejden jsem doma jen st a ct, lichej makam jen st a ct. :x :x ale kdyz bude trasovani tyden pred, to budu moct, neco jako ted vo mikulasskou.
keeper
Veterán
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 02. dub 2013 11:16:17
Bydliště: Křivoklátské lesy

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pon 09. pro 2013 22:47:09

týýý woéééé, ty se tam vodstěhuj!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z toho vyplývá, že buď budeš trasovat, nebo se zúčastníš! to je lepčí se zúčastnit, my to trasování zvládnem! podmínkou je nocleh v kempu!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » úte 10. pro 2013 15:31:23

Z toho vyplývá posun o týden později... dál už posouvat nemůžeme jelikož by se to moc přiblížilo odjezdu do Rumunska.
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » čtv 20. úno 2014 11:33:58

Byl jsem nucen opět a naposledy provést změnu termínu ...

Finální termín je 25-27.4.2014 tedy víkend po velikonocích..

Po aktuálních zkušenostech prosím... upravit termín na QM a uvést rovnou že jde o rekreační dvoudenní akci v režimu kdo přijede ten tam bude..

Celá akce pak bude čistý legál ... silnice, účelové komunikace ..a spíš po zajímavostech v kraji ( hrady atp. ) nepůjde o nějakou teréní akci což prosím dopředu avizovat ( nemám v úmyslu nechat se vláčet nějakýmy ekozmrdy kteří dle mně dostupných informací aktuálně denně projíždí celou QM a sbírají materiály) .Kudy a jak prodiskutuji s Lubošem...

V případě dotazů na důvody/detaily mne neváhejte kontaktovat.

Vojta
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pát 21. úno 2014 7:12:00

dal sem to na QM, z části jsem tě zkopíroval a z části doplnil, je tam Jurovo vhodná připomínka, který sem se nevšimnul- ten kemp, kde sme chtěli bejt, je votevřenej až vod 1.5. Navrhuje tam Málkov, myslim si, že by šlo tam domluvit stany, místo tam je a sami tam stavěj v sezoně týpí. Kdo by chtěl spát na pokojích, ať si tam spí, kdo chce ve stanu, ať je ve stanu. Nic bych ale nevobjednával, dal bych kontakt na majitele, ať si pokoje domluví každej sám.
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pát 21. úno 2014 7:14:50

nebo a) skusit ten kemp, jestli by ho votevřeli dřív nebo b) hledat něco jinýho nevim třeba jak kemp" na hrázi"
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » pát 21. úno 2014 14:30:14

Jo to ještě domluvíme... Za mně by Malkov šel ovšem pokud tam nebudou chtít nějaký nadlidský prachy a budou se chovat jako inteligenti ( tuším že tam byl problém když tam bylo 6 kolek na dvoře ) představa že jich tam bude 30 by mohla přinést zmatek...

Zkusím se tedy podívat po nějakém kempu ... ( hráz na *sluníčko* to je moc v centru ).

V
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pát 21. úno 2014 22:32:08

v centru je, ale stejně přes centrum pojedeme. Kouknu eště po něčem podél Berounky.
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » sob 22. úno 2014 11:57:28

Jo kemp někde u vody by byl super ... třeba třebáň nebo tak něco... ale klidně i na druhou stranu někam ... nemusí to být vůbec vázané na beroun klidně třeba Skryje atd...
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Karelhonda » sob 22. úno 2014 12:30:14

čau kamarádi

Samozřejmě se hlásím na akci.....patrně 2 kolky ještě upřesním.

Karel

** Modifikováno administrátorem.***
Karelhonda
Škodná
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. úno 2014 13:47:50

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod administrator » sob 22. úno 2014 20:31:02

Luboši ty kempy budou asi problém teď jsem koukal na dobřichovice a tam to vypadá taky až od května..

Zeptáš se na těch malkovech ? Jestli se tam vejdeme a jestli půjdou i stany ?
administrator
Administrátor
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 25. bře 2013 15:14:51

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » sob 22. úno 2014 23:50:35

ok, zeptám se, možná, že i zejtra
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » čtv 06. bře 2014 20:40:10

Tak přecedo, co uděláme s tim Málkovem? Navrhuju ho vzít, ale ubytko ať si řeší každej sám. Na Mikulášskou sem blokoval čtyři pokoje a ve finále sme vobsadili dva :cry: Tak ať si to každej zařídí, nechci ze sebe zase dělat vola. Sou i místa pro stany i pokoje- zatím. :mrgreen:
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » pon 10. bře 2014 16:25:59

No jak říkáš žádný blokování ..

Zamluvíme pokoj pro nás a zbytek si každej objedná... chce to tam předjednat i to spaní ve stanech atd..
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pon 10. bře 2014 18:22:11

kolik čeho mám teda pro nás zamluvit? postarám se o to a dám ti vědět, pak se to napíše na vlákno na QM- navrhuju teda! :lol:
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » pon 10. bře 2014 20:50:17

Já bych tam obecně domluvil že akce bude... a ten termín aby s náma počítali ...
Ubytování je docela daleko ještě jako řešit pokoje já asi v klidu chrupnu ve stanu ...
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » úte 11. bře 2014 15:42:53

OK, jak řekli, tak udělali. :mrgreen:
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » čtv 13. bře 2014 20:59:56

Bimbajs píše:OK, jak řekli, tak udělali. :mrgreen:


Super ... na QM/FB a jinam to dám až později aby se s tím spojená diskuze táhla v aktuálním režimu...
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » ned 16. bře 2014 20:31:14

tak náčelníku, definitivně! tejhle tejden tam dojedu a zamluvim to Lučňácí se k nám chystaj v hojnym počtu, Pohodáří taky, tak ať nemáme vostudu! ;)
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » ned 16. bře 2014 23:35:38

Bimbajs píše:tak náčelníku, definitivně! tejhle tejden tam dojedu a zamluvim to Lučňácí se k nám chystaj v hojnym počtu, Pohodáří taky, tak ať nemáme vostudu! ;)


Zkusím v bodech "to je postižení z práce" :D

1) Tvoji větu "OK, jak řekli, tak udělali." z 11 jsem si vyložil jako že jsme domluvený a že jsi to zamluvil :D. A ty jsi jen střílel slepejma :D. Tedy ano zamluvit to, že tam akce bude tedy, že tam budeme už od pátku do neděle, že by jsme chtěli tu louku ke stanování, a že tam bude dost frmol = auta s vleky, provoz atd., aby s tím fakt počítali a neřešil se tam štěrk a podobně jako minule. Ideálně tam zajet odpoledne/večer = zajedu tam s tebou. Pokusíme se v rámci dohody předejít nějakým nejasnostem ale taky si určíme pravidla ( oni nám budou schopni říci co máme sdělit účastníkům tedy co se nesmí atd..).

Když by jsme se tam nedomluvili nic se neděje .. budeme hledat jinde ( času je ještě moře je mimo sezonu tzn. všude volno )

Zatím jsem to nechtěl vyndavat oficiálně ( to že je to zamluvený stačí ) a místo konání chci vyndat až začátkem dubna.. aby nám vlákno nějak žilo souvisle... Navíc z vlastní zkušenosti musím říct že asi málokdo teď přesně ví co a jak bude ... ty pokoje a tak budou asi lidi řešit počátkem dubna zpravidla tak dva týdny před akcí.. Pokud teď něco zamluvíme bude se to na 99,9 procent měnit .. ( ten nepojede .. ten pojede atd..).

2) Lidi to bude chtít dost brzdit aby se tam večer někdo neciknul a nedělal brajgl ( v kempu jsme to zažili víceméně pokaždé ) tady jsou koně a je to dost ve vsi.

3) Jestli myslíš ubytování tak to bych nikomu nezamlouval ( viz tvůj návrh níže ale i moje historická zkušenost ).. Jak píšu hned jak to bude domluvený dám nějaký obecný pravidla a info ven a ať si každej domluví co potřebuje... ven vyndám jen kapacity který nám dají k dispozici.

4) potřebuju aby se lidi hlásili .. na FB jich mám 15 ... podle počtu musíme udělat trasu ... a to legál a jinudy než vždycky aby to bylo zajímavý... tentokrát chci na druhou stranu tedy k nám a dál.. Klasicky mám taky nějaký informace mimo hlášení s tím se ale blbě pracuje .. Tzn hoď sem počty těch, ktery nejsou na FB ať máme představu ( tuším že pohodáři jsou i na FB hlášený).

5) Tentokrát uděláme i putovní cenu :D Ať to má nějaký nový kouzlo. Bude to náš jedinej orienťák ... Mikulášská je spíš srazík s pojezděním ( i když jí trháme orientačně). Orienťák je ale IV pokračování a s pohárem to bude zajímavější..

6) Zvážíme zda budeme tam večer v hospodě a nebo zda neudělat nějakej táborák venku ( bude snad už teplo )

Zítra si zavoláme tohle spisování stojí čas a pak si stejně nerozumíme :D
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pon 17. bře 2014 7:11:12

OK, máš pravdu, že to psaní stojí za ...nic! :mrgreen:
Bimbajs
 

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Mrtvolka » pon 24. bře 2014 15:46:31

Tak Luboši díky dojednání ... sesmolil jsem z dohodnutého krátké ofiko info a to jsem dal ven..

Jinak my jsme ten víkend před akcí v Rumunsku ... takže trasování atd.. budeme řešit 13.4 ... zkusíme to tentokrát vymyslet trošku náročnější a dobrodružnější ... takže se na to ještě sejdeme ... start bych udělal na Malkově ale táhnul bych to na druhou stranu tedy jako k nám a dál po Berounce... ( s návštěvou Křivoklátu ).

To tedy ještě pořešíme..

V
Mrtvolka
Administrátor
 
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 28. bře 2013 0:17:40

Re: Berounský orienťák II 25.-27.4.2014

Příspěvekod Bimbajs » pon 24. bře 2014 20:13:40

OK, to by nemuselo bejt špatný, do těch končin sem eště nejel- myslim Křivoklát a myslim na kolce! :lol:
Bimbajs
 

Další

Zpět na Archiv starších tuzemských akcí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník